Keresünk független biztosítási üzletkötő/pénzügyi tanácsadó pozícióra vállalkozó szellemű, dinamikus munkatársakat.

Ha szereted az emberekkel való kapcsolatépítést, érdekel a pénzügyi tervezés és szívesen dolgoznál rugalmas munkaidőben, akkor ez a lehetőség neked szól.

Feladatok:

  • Potenciális ügyfelek felkutatása;
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás és igények felmérése;
  • Biztosítási és megtakarítási termékek értékesítése és ajánlása ügyfelek részére;
  • Pénzügyi tanácsadás nyújtása a megfelelő biztosítási megoldások kiválasztásához;
  • Üzleti kapcsolatok építése és hosszú távú ügyfélkapcsolatok fenntartása.

Elvárások:

  • Kiváló kommunikációs és értékesítési készségek;
  • Proaktív, önálló munkavégzésre való képesség;
  • Jó problémamegoldó képesség;
  • Legalább középfokú végzettség;
  • Biztosítási területen szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Ajánlat:

  • Versenyképes jutalékos fizetési rendszer;
  • Rugalmas munkaidő, lehetőség részmunkaidőben vagy teljes munkaidőben való foglalkoztatásra;
  • Szakmai fejlődési lehetőség és támogatás;
  • Vállalkozói szabadság és független foglalkoztatás előnyei.

A biztosítási üzletkötő munka előnyei:

  • Rugalmas munkaidő: lehetőség van saját munkaidő beosztásának kialakítására, ami nagyobb szabadságot biztosít a magánélet és a munka egyensúlyának fenntartásában;
  • Jutalékos fizetési rendszer: lehetőség van magas jutalékra, ami motivációt jelent az eredményes értékesítésért és növeli a jövedelmi lehetőségeket;
  • Szakmai fejlődési lehetőség: folyamatosan lehetőség van tanulásra, fejlődésre a biztosítási szakma területén, ami hosszú távon is előnyt jelenthet.

A biztosítási üzletkötő munka hátrányai:

  • Bizonytalan jövedelem: a jutalékos fizetési rendszer miatt az egyes hónapokban változó lehet a jövedelem, ami kockázatot jelenthet a pénzügyi stabilitás szempontjából;
  • Konkurencia: versenyhelyzetben kell dolgozni, ahol sok más biztosítási ügynök is próbál ügyfeleket szerezni, ami fokozott erőfeszítést igényelhet az ügyfelek megszerzése érdekében.

Ha úgy érzed, hogy megfelelsz az elvárásainknak és szeretnél csatlakozni dinamikus csapatunkhoz, küldd el önéletrajzodat és motivációs leveledet az alábbi címre:

allas@nyugodtjovo.hu